Gimnazija.lt

V. Grybo g. 7, Vilnius

Bendrasis ugdymas

Nuo ankstyvojo ugdymo iki gimnazinių klasių.

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas

Pasitinkame kiekvieną vaiką atvira širdimi ir siekiame sukurti jam psichologiškai sveiką aplinką, tinkamas sąlygas ugdyti socialinius įgūdžius, ilsėtis ir visapusiškai lavintis.

Pradinė mokykla

Orientuojamės į visapusišką vaiko ugdymą, atsižvelgiant į individualius vaiko poreikius.

Progimnazija

Padedame vaikui emociškai užtikrintai žengti per paauglystę. Ugdydami ir lavindami augame kartu.

Gimnazija

Padedame atrasti savo kelią ir tapti visapusiškomis asmenybėmis.

Gimnazijoje siūlome rinktis mokymą iš šių programų

Nacionalinė gimnazijos pakopos programa įgyvendinama vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro patvirtintais vidurinio ugdymo programos aprašu ir bendraisiais ugdymo planais.  

Skirta moksleiviams nuo 16 iki 19 metų. 2 metų vidurinio ugdymo programa, skirta pasirengti studijoms aukštojoje mokykloje. TB diplomo programa grindžiama filosofija, jog studentai turėtų pritaikyti kritinio mąstymo įgūdžius savo patirčiai ir išmoktų vertinti juos supantį pasaulį.

Sužinoti daugiau

Dvigubo diplomo programa, tai garantija, kad Jūsų vaikas gaus bent vieną vidurinio išsilavinimo įgijimą patvirtinantį dokumentą (Tarptautinio bakalaureato diplomą arba brandos atestatą), net ir ištikus nesėkmei laikant kurį nors vieną iš egzaminų ar mokslo metų viduryje nusprendus atsisakyti vienos iš programų.

Sužinoti daugiau

Dėkojame!

Dėkojame!

Lavinančios pratybos DOVANŲ!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.