Gimnazija.lt

V. Grybo g. 7, Vilnius

Tarptautinio bakalaureato diplomo programa

TARPTAUTINIO BAKALAUREATO DIPLOMO PROGRAMA

Skirta moksleiviams nuo 16 iki 19 metų. 2 metų vidurinio ugdymo programa, skirta pasirengti studijoms aukštojoje mokykloje. TB diplomo programa grindžiama filosofija, jog studentai turėtų pritaikyti kritinio mąstymo įgūdžius savo patirčiai ir išmoktų vertinti juos supantį pasaulį. Programą pripažįsta geriausi pasaulio universitetai, nes ji suteikia studentams reikiamų įgūdžių ir požiūrio, reikalingo aukštojo mokslo srityje.

Mokymo planą sudaro 6 dalykų grupės

01
Kalbos ir Literatūros Studijos

Paprastai studijos atliekamos gimtąja kalba ir gali būti sutelktos tik į literatūrą arba gimtosios kalbos ir literatūros derinį kartu.

02
Kalbos Įgijimas

Tai yra antroji (užsienio) kalba. Paprastai tai yra moderni kalba, tačiau ji taip pat gali būti lotynų arba klasikinė graikų

03
Asmuo ir Visuomenė

Šios grupės dėstomi dalykai yra susiję su humanitariniais mokslais. Jie apima verslą ir vadybą, ekonomiką, geografiją, pasaulinę politiką, istoriją, filosofiją, psichologiją, socialinę ir kultūrinę antropologiją, pasaulio religiją ir kt.

04
Mokslo Šakos

Tai apima įvairias šakas, tokias kaip biologija, chemija, fizika, kompiuterija ir dizaino technologijos.

05
Matematika

Šiai grupei priklauso matematikos studijos, matematika ir taikomoji matematika.

06
Menai

Tai muzika, teatras, šokis ir vaizduojamasis menas. Arba moksleiviai gali pasirinkti kitą dalyką iš anksčiau nurodytų grupių.

Privalomi komponentai

Be šešių tradicinių vidurinės mokyklos mokomųjų dalykų, TB diplomo programoje yra dar trys komponentai, privalomi visiems TB klasių moksleiviams:

PAŽINIMO TEORIJA

Tai yra svarbi TB programos dalis, nes ji suteikia galimybę studentams apmąstyti žinių pobūdį. Klausimai, kuriuos studentai nagrinės, apima „kas yra įrodymas?“ ir „kaip teorijas galima pritaikyti realiame pasaulyje?“. Iš šio tyrimo jie mokomi atpažinti poreikį elgtis atsakingai aplinkiniame pasaulyje savo ir kitų labui.

IŠPLĖSTINĖ ESĖ

Tai yra nuodugnus, 4000 žodžių kurio nors dėstomojo dalyko kursinis darbas, rašomas per dvejus metus.

KŪRYBA, SPORTAS, VISUOMENINIS IR
SOCIALINIS DARBAS (KSVS)

Norėdami įvykdyti šį komponentą, moksleiviai turi dalyvauti įvairiose asmeniškai sudėtingose veiklose, susijusiose su šiomis trimis sritimis, turinčiomis reikšmingų rezultatų.

Dėkojame!

Dėkojame!

Lavinančios pratybos DOVANŲ!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.