Gimnazija.lt

V. Grybo g. 7, Vilnius

Paslaugos

€ 350 / MĖN.*

Mūsų vaikams sudaromos puikios sąlygos:

• bendrauti ir bendradarbiauti;
  • lanksčiai ir kūrybiškai mąstyti bei prisiminti atsakomybę už savo veiksmus;
  • būti aktyviais, nebijoti pokyčių, siekti užsibrėžtų tikslų;
  • tapti visapusiška ir save realizuojančia asmenybe.
*kaina su 100 eur kompensacija

€ 510 / MĖN.

Ugdomoji veikla labai plati:

• privalomi dalykai pagal valstybės nustatytą programą;
  • pagrindinių dalykų (anglų k., lietuvių k., matematikos, šokis) papildomos pamokos;
  • individuali ugdančioji veikla, namų darbų ruoša;
  • bei dar daug kitų dalykų.

€ 510 / MĖN.

Mūsų mokykla, padeda pažinti save ir kitus, ugdyti vertybes (socialinio - emocinio intelekto ugdymas, paskaitos su psichologu, bendruomeniškumo ugdymas, komandos formavimo užsiėmimai, bendruomenės šventės)

€ 510 / MĖN.

Karjeros planavimas, verslumo ugdymas, darbas mažose grupėse, dalykų krūvio paskirstymas, moderni ir jauki aplinka, aktyvi popamokinė veikla, platus būrelių pasirinkimas.

€ 560 / MĖN.

Programa skirta dviejų paskutinių vidurinės mokyklos metų ugdymui – 16-19 m. mokiniams. Lyderiaujantys pasaulio koledžai ir universitetai itin vertina šią programą už iššūkių reikalaujančią mokymo metodiką, kuri vėliau užtikrina sėkmę aukštajame moksle. Į kainą įskaičiuota žr.  PRIEDĄ

€ 600 / MĖN.

Mokydamiesi šioje programoje turite galimybę paraleliai mokytis dar ir Nacionalinėje programoje bei laikyti 2 pasirinktus egzaminus (dažniausiai būna anglų kalba ir lietuvių kalba) taip Jūs užtikrinate dvigubo diplomo galimybę.

€ 225 / MĖN.

Šeimos renkasi namų mokyklą dėl įvairių priežasčių, todėl norėdami padėti mokiniams ugdytis pagal šiuolaikišką ugdymo programą namuose siūlome namų mokymo programą, kurią galėsite sekti per www.virtualimokykla.lt iš bet kurio pasaulio kraštelio Jums patogiu metu.

€ 510 / MĖN.

Esame pirmoji privati mokykla Lietuvoje, galinti pasiūlyti akredituotą kompleksinį mokymąsi nuotoliniu būdu ne tik Lietuvos piliečiams, bet ir deklaravusiems oficialiai savo gyvenamąją vietą vaikams nuo priešmokyklinės pakopos iki pat 12 klasės.

€ 90 / MĖN.

Vasara - puikus metas susipažinti su naujais draugais bei plėsti pažintis. Kiekvienai pakopai organizuojame atskiras stovyklas.

NUO € 15 / 1 KARTAS

Esame garantuoti už paslaugų kokybę, todėl kviečiame jungtis prie konsultacijų bei korepetitorių kursų!

Dėkojame!

Lavinančios pratybos DOVANŲ!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.